Muzika

Balso komandomis įjunkite dainą, atlikėją ar žanrą naudodami „Amazon Music“, „Apple Music“, „Spotify“, „Pandora“, „Google play music“ ir kt. Naudodami suderintus įrenginius skirtingose patalpose, galite užpildyti savo namus muzika. Taip pat klausykitės tinklalaidžių, radijo stočių arba suporuokite „Fire TV“, kad galėtumėte valdyti filmus ir pramogas balsu.

Apsipirkite

Užsisakykite kasdienius daiktus ir įsigykite prekių, esančių pirkinių sąraše, naudodamiesi „Google“ padėjėju „Google Nest“ arba „Google“ namų garsiakalbyje ar ekrane.

Išmanieji namai

Tvarkykite suderinamus išmaniųjų namų įrenginius balsu. Prieš išlipdami iš lovos, įjunkite lempą, pritemdykite žibintus nuo sofos, kad galėtumėte žiūrėti filmą, arba padidinkite temperatūrą. Taip pat galite įgalinti išmaniuosius įrenginius, kad saugotų namus

Įgūdžiai

Turėdamai dešimtis tūkstančių įgūdžių asistentai visada tampa protingesni. Įgūdžiai yra tarsi programos ir padeda Jums nuveikti daugiau, pavyzdžiui, leisti atsipalaiduojančius garsus ar pasitikrinti žinias apie muziką.