LOXONE

Kuo „Loxone Smart Home“ patirtis tokia ypatinga? Visi jos išmaniųjų namų produktai veikia automatiškai ir nepriekaištingai, nereikalaujant belaidžio interneto ar debesies. Naudodamiesi šia protinga sąveika, pagal „Loxone“ standartus ir rekomendacijas, namai prisitaiko prie jūsų poreikių. Nuotoliniu būdu valdykite ir pritaikykite savo išmaniuosius namus „Loxone“ programoje išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

SONOFF

Sonoff daro visą buitinę techniką išmanią. Kol mobilusis turi tinklą, vartotojai gali nuotoliniu būdu valdyti prietaisus iš bet kur ir bet kada. Sonoff yra prieinamas įrenginys, kuris suteikia vartotojams galimybę valdyti išmanųjį namą. Tai bevielis belaidis jungiklis, galintis prisijungti prie įvairiausių prietaisų.

Daugiafunkcinis apšvietimas

Apšvietimas paveikia ne tik tai, ką galite pamatyti, bet ir tai, kaip jaučiatės. Bet kuriame išmaniajame name ar komerciniame pastate. Naudodami LED apšvietimą ar bet kokius kitus šviestuvus, juos galima valdyti atsižvelgiant į jūsų poreikius ir maksimaliai efektyviai paveikti jūsų savijautą. Derinkite judesio jutiklius su apšvietimo įtaisais, kad automatizuotumėte namų apšvietimą.

Klimato kontrolė

Įsivaizduokite namus, kurie visą parą palaiko jūsų idealų patalpų klimatą. Kaip tai įmanoma? Su tikra automatika. Išmaniojo namo šildymo ir vėsinimo sistema žino, kada ir kaip reguliuoti temperatūrą ir oro kokybę net nereikia termostato. Sutaupykite pinigų net nesistengdami.

Raskite naujų būdų patirti garsą

Garso sistema skirta ne vien tik muzikai. Gali padaryti daug daugiau kartu su kitomis išmaniųjų namų integruotomis sistemomis. Pabuskite skambant muzikai, pasirinkite garsą, kuris pakeis jūsų durų skambutį, gaukite pranešimus ir dar daugiau.

Sumažinkite energijos sąnaudas

Pažinkite protingiausią energijos valdymo sistemą. Namus galite šildyti naudojant saulės kolektorius. Energiją galima kaupti baterijose vėlesniam panaudojimui arba sukauptą perteklių gražinti elektros tinklams ir sumažinti elektros išlaidas.

Žaliuzės apsaugo ne tik nuo saulės

Išmanieji namai gali automatizuoti jūsų žaliuzes, kad jos veiktų kartu su saule. Tai reiškia ekonomišką šildymą naudojant saulės spindulius. Vakare žaliuzės nusileidžia suteikdamos jums privatumo. Arba biure žaliuzės gali užsidaryti, kai išeina paskutinis darbuotojas. Išmaniosios žaliuzės suteikia naują komforto jausmą visų tipų išmaniuose namuose ir komerciniuose pastatuose.

Saugumas pastatui ir žmonėms

Išmanieji namai budi, kai einate miegoti naktį. Bet kuriame pastate ar biure ji daro tą patį, kai teritoriją palieka paskutinis darbuotojas. Bet kokiu įsibrovėlio atveju pastatas žinos, kaip suaktyvinti išmaniąją signalizacijos sistemą, pradedant pranešimu į jūsų išmanųjį telefoną. Panašiai pastatas aptinka ir vandens nuotekį ir nedelsiant jus apie tai informuoja.

Parašykite savo pageidavimus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.