Išmanieji namai

Tai visų name naudojamų elektros prietaisų apjungimas į vieną bendrą sistemą. Išmaniųjų namų sistema Home Assistant iš prietaisų gali išgauti daugiau galimybių nei jis veiktų vienas. Automatinės užduotys padeda taupyti, apsisaugoti nuo nelaimių, pilnai viską kontroliuoti ir viską valdyti nepriklausomai nuo to kur esate.

Daugiau informacijos

Nemokamai

Kiekvienam klientui kartu su išmanių namų sistema, nemokamai įdiegiame NextCloud asmeninį debesų serverį. Patys saugosite savo asmenines nuotraukas, muziką, dokumentus bei kitus duomenis nepriklausomai nuo trečiųjų šalių. Visi šie duomenys bus saugomi jūsų asmeniniame debesyje, kuris fiziškai bus jūsų namuose.

Daugiau informacijos

Plex media serveris kartu su NextCloud leidžia asmeninį turinį peržiūrėti iš bet kurio prietaiso. Žiūrėkite savo filmus, serialus, nuotraukas ir vaizdo įrašus kad ir kur būtumėte.

Daugiau informacijos

Serveris

Serveris yra pagrindinis išmanaus namo elementas, be jo jokia toliau pateikta įranga nefunkcionuos. Būtiniausia įranga reikalinga kiekvienam išmaniam namui yra tvarkingai patalpinama serverinėje spintoje. Įranga surenkama pagal kiekvieną klientą individualiai. Jei planuojate naudotis NEMOKAMAI įrašytu asmeniniu debesų serveriu NextCloud ir medijos serveriu Plex, tuomet patartina rinktis didesnės talpos atmintį, kad nepritrūktumėte vietos. Jei šiomis paslaugomis visgi neplanuojate naudotis,  pilnai užtenka ir 128GB atminties.

Signalizacija

Visa įranga yra belaidė, kas suteikia sistemai daugiau lankstumo. Centralės komplektas yra reikalingas tik tada, jei planuojate signalizaciją priduoti saugos tarnybai, jei ne – tuomet visą signalizacijos darbą atliks išmanaus namo serveris. Valdymas vyksta per telefoną arba automatiškai, tad jums nereikia ir klaviatūros. Jei yra poreikis, galima naudoti valdymo pultelį, bet jo veikimui yra būtinas centralės komplektas.

Kameros

Visos kameros turi PoE funkciją, kurios paskirtis yra per vieną internetinį kabelį perduoti maitinimą ir duomenis. Viena kamera – vienas internetinis laidas, mažiau laidų – pigesnė instaliacija. Jei namas stačiakampio formos, tuomet užtenka keturių kamerų, siekiant išvengti aklų zonų. Jei namas kitokios formos, gali prireikti papildomų kamerų, kurios uždengtų aklas zonas.

Galimi trys įrašymo įrenginio variantai: iki 4 kamerų, iki 8 kamerų ir iki 16 kamerų sistemoms. Jei ateityje norėsite pridėti papildomų kamerų, reiktų įsitikinti, kad bus galimybė jas prijungti prie įrašymo įrenginio, dėl to teisingai pasirinkite įrašymo įrenginio komplektą.

Vaizdo stebėjimas vyksta naudojant monitorių prijungtą prie įrašymo įrenginio arba telefono programėlę.

Apšvietimas

Paprasčiausias būdas valdyti apšvietimą – naudoti išmaniuosius jungiklius, kurių pagalba bus valdoma šviesa ir programuojamos jos funkcijos. Jei mūsų siūlomų jungiklių dizainas nepriimtinas, galima naudoti valdiklius, ir prie jų prijungti jūsų norimus jungiklius. Valdikliai kartu su jungikliais nesunkiai tilps į jungiklio dėžutę. Norint valdyti LED juostą tiesiog tarpe tarp transformatoriaus ir LED juostos statomas valdiklis. Nuo šiol galėsite ne tik standartiškai valdyti šviesas naudojant jungiklius, bet ir telefonu ar automatizuotai.

Šildymas

Jums nereikia atskiros sistemos valdyti šildymui. Smegenis, kurios valdys šildymą, jūs gausite kartu su išmanių namų serveriu, tad didelę pinigų sumą jau būsite sutaupę. Lieka tik kambariuose pasidėti belaidžius temperatūros jutiklius ir VISKAS! Jums nereikia termostatų, kurie tik užima vietą ant sienos, daug kainuoja ir atlieka tik vieną funkciją, kurią gali atlikti telefonas.

Praėjimo kontrolė

Grįžę namo vienu pulteliu atidarote kiemo vartus, kitu pulteliu atidarote garažo vartus, atsirakinate duris ir galiausiai išjungiate signalizaciją. Ar tikrai taip turi būti? Namai turi tarnauti jums, o ne jūs namams. Visą šią painiavą nesunkiai išsprendžia namų automatika. Kadangi viskas valdoma centralizuotos sistemos, todėl užtenka paspausti vieną mygtuką, kad visos šios funkcijos būtų įgyvendintos.

Naudojant išmanią durų rankeną galėsite nebesijaudinti ar užrakinote duris. Nebereikės ir raktų – duris galėsite atrakinti keliais būdais: pirštų antspaudu ar suvedus kodą. Visada žinosite kada vaikai grįžo iš mokyklos arba galėsite įleisti sveičius nuotoliniu būdu kol jūsų dar nėra namie.

Domofono pagalba galėsite tiesiogiai bendrauti su atvykusiais svečiais prie kiemo vartelių. Vaizdas perduodamas tiesiai į jūsų telefoną, tai kad ir kur būsite, žinosite kas pas jus atvyko. Jei prireiks, tai ir atvykusiam kurjeriui atidarysite kiemo ir garažo vartus, kad saugiai paliktų siuntą.

Užuolaidos ir roletai

Užuolaidos ir roletai suteikia ne tik privatumo, bet gali pasitarnauti ir palaikant tinkamą temperatūrą namuose. Jei lauke karšta – užskleistos užuolaidos ar roletai neleidžia papildomai šildyti kambario nuo saulės šviesos. Jei lauke šalta, tuomet atvertos užuolaidos ar roletai gali padėti papildomai šildyti kambarius įleidžiant saulės šviesą. Nustatykite norimą temparatūrą kambaryje ir visa tai bus atliekama automatiškai. Belaidžiai užuolaidų varikliai kartu su bėgeliais gali būti sumontuoti bet kuriame kambaryje be jokio papildomo pasiruošimo. Roletų varikliai montuojami į standrtines roletų sistemas, tad nieko papildomai įsigyti nereikės.

Energija

Vienas svarbiausių išmanaus namo privalumų yra galimybė kontroliuoti ir valdyti energijos suvartojimą. Naudojant elektros lizdo valdiklį galėsite valdyti prietaisus kurie įjungti, taip pat matysite jų suvartojamą energiją. Vienu mygtuko paspaudimu arba automatiškai galėsite išjungti visas rozetes, kurios nėra budinčios. Taip būsite garantuoti, kad nieko nepamiršote išjungti išeidami iš namų.

Kita įranga

Prietaisų, kuriuos galite prijungti prie išmanaus namo yra milijonai ir kiekvieną dieną jų vis daugėja. Tai suteikia jums galimybę ateityje prijungti vis daugiau prietaisų prie bendros sistemos.

Išmanieji namai

Tai visų namuose naudojamų elektros prietaisų apjungimas į vieną bendrą darniai veikiančią sistemą. Pasitelkiant išmaniųjų namų sistemą Home Assistant yra padidinamos kiekvieno prietaiso panaudojimo galimybės. Sukuriamos automatinės užduotys padeda taupyti, apsisaugoti nuo nelaimių, pilnai viską kontroliuoti ir valdyti nepriklausomai nuo to kur esate.

DAUGIAU INFORMACIJOS 

Nemokamai

Kiekvienam klientui kartu su išmanių namų sistema, nemokamai įdiegiame NextCloud asmeninį debesų serverį. Patys saugosite savo asmenines nuotraukas, muziką, dokumentus bei kitus duomenis nepriklausomai nuo trečiųjų šalių. Visi šie duomenys bus saugomi jūsų asmeniniame debesyje, kuris fiziškai bus jūsų namuose.

DAUGIAU INFORMACIJOS 

Plex media serveris kartu su NextCloud leidžia asmeninį turinį peržiūrėti iš bet kurio prietaiso. Žiūrėkite savo filmus, serialus, nuotraukas ir vaizdo įrašus kad ir kur būtumėte.

DAUGIAU INFORMACIJOS 

Serveris

Serveris yra pagrindinis išmanaus namo elementas, be jo jokia toliau pateikta įranga nefunkcionuos. Būtiniausia įranga reikalinga kiekvienam išmaniam namui yra tvarkingai patalpinama serverinėje spintoje. Įranga surenkama standartinė, tačiau rekomenduojame atkreipti dėmesį į atminties disko dydį. Jei planuojate naudotis NEMOKAMAI įrašytu asmeniniu debesų serveriu NextCloud ir medijos serveriu Plex, tuomet patartina rinktis didesnės talpos atmintį, kad nepritrūktumėte vietos. Jei šiomis paslaugomis visgi neplanuojate naudotis,  pilnai užtenka ir 128GB atminties.

Signalizacija

Nesunkiai ir išties pigiau, galite susirinkti visą reikiamą signalizacijos įrangą ir ją pajungti patys. Visa įranga yra belaidė, sistema atvyks jau suprogramuota, tad jums reikės tik sudėti jutiklius į norimas vietas. Centralės komplektas yra reikalingas tik tada, jei planuojate signalizaciją priduoti saugos tarnybai, jei ne – tuomet visą signalizacijos darbą atliks išmanaus namo serveris. Valdymas vyksta per telefoną arba automatiškai, tad jums nereikia ir klaviatūros. Jei yra poreikis, galima naudoti valdymo pultelį, bet jo veikimui yra būtinas centralės komplektas.

Kameros

Visos kameros, kurias rasite mūsų parduotuvėje, turi PoE funkciją, kurios paskirtis yra per vieną internetinį kabelį perduoti maitinimą ir duomenis. Viena kamera – vienas internetinis laidas, mažiau laidų – pigesnė instaliacija. Jei namas stačiakampio formos, tuomet užtenka keturių kamerų, siekiant išvengti aklų zonų. Jei namas kitokios formos, gali prireikti papildomų kamerų, kurios uždengtų aklas zonas.

Žinant kamerų skaičių reiktų išsirinkti įrašymo įrenginio komplektą. Komplektą sudaro įrašymo įrenginys ir kietasis diskas vaizdo įrašams saugoti. Galimi trys įrašymo įrenginio variantai: iki 4 kamerų, iki 8 kamerų ir iki 16 kamerų sistemoms. Jei ateityje norėsite pridėti papildomų kamerų, reiktų įsitikinti, kad bus galimybė jas prijungti prie įrašymo įrenginio, dėl to teisingai pasirinkite įrašymo įrenginio komplektą.

Kameros atkeliauja jau paruoštos naudojimui, reikia tik įjungti ir naudotis. Vaizdo stebėjimas vyksta naudojant monitorių prijungtą prie įrašymo įrenginio arba telefono programėlę.

Apšvietimas

Paprasčiausias būdas valdyti apšvietimą – naudoti išmaniuosius jungiklius, kurių pagalba bus valdoma šviesa ir programuojamos jos funkcijos. Jei mūsų siūlomų jungiklių dizainas nepriimtinas, galima naudoti valdiklius, ir prie jų prijungti jūsų norimus jungiklius. Valdikliai kartu su jungikliais nesunkiai tilps į jungiklio dėžutę. Norint valdyti LED juostą tiesiog į tarpą tarp transformatoriaus ir LED juostos įdėkite valdiklį. Nuo šiol galėsite ne tik standartiškai valdyti šviesas naudojant jungiklius, bet ir telefonu ar automatizuotai.

Šildymas

Jums nereikia profesionalų, kad įrengų šildymo valdymo sistemą. Smegenis, kurios valdys šildymą, jūs gausite kartu su išmanių namų serveriu, tad didelę pinigų sumą jau būsite sutaupę, nes nebereikės papildomų sistemų. Suskaičiuokite kiek kolektorinėje spintoje pas jus yra „konturų“, tiek jums reikės terminių pavarų, kurios tiesiog užsisuka ant kolektoriaus. Kiekviena terminė pavara turi savo valdiklį, kuris sujungtas su išmanaus namo sistema. Lieka tik kambariuose pasidėti belaidžius temperatūros jutiklius ir VISKAS! Jums nereikia termostatų, kurie tik užima vietą ant sienos, daug kainuoja ir atlieka tik vieną funkciją, kurią gali atlikti telefonas.

Praėjimo kontrolė

Grįžę namo vienu pulteliu atidarote kiemo vartus, kitu pulteliu atidarote garažo vartus, atsirakinate duris ir galiausiai išjungiate signalizaciją. Ar tikrai taip turi būti? Namai turi tarnauti jums, o ne jūs namams. Visą šią painiavą nesunkiai išsprendžia namų automatika. Kadangi viskas valdoma centralizuotos sistemos, todėl užtenka paspausti vieną mygtuką, kad visos šios funkcijos būtų įgyvendintos.

Naudojant išmanią durų rankeną galėsite nebesijaudinti ar užrakinote duris. Nebereikės ir raktų – duris galėsite atrakinti keliais būdais: pirštų antspaudu ar suvedus kodą. Visada žinosite kada vaikai grįžo iš mokyklos arba galėsite įleisti sveičius nuotoliniu būdu kol jūsų dar nėra namie.

Domofono pagalba galėsite tiesiogiai bendrauti su atvykusiais svečiais prie kiemo vartelių. Vaizdas perduodamas tiesiai į jūsų telefoną, tai kad ir kur būsite, žinosite kas pas jus atvyko. Jei prireiks, tai ir atvykusiam kurjeriui atidarysite kiemo ir garažo vartus, kad saugiai paliktų siuntą.

Užuolaidos ir roletai

Užuolaidos ir roletai suteikia ne tik privatumo, bet gali pasitarnauti ir palaikant tinkamą temperatūrą namuose. Jei lauke karšta – užskleistos užuolaidos ar roletai neleidžia papildomai šildyti kambario nuo saulės šviesos. Jei lauke šalta, tuomet atvertos užuolaidos ar roletai gali padėti papildomai šildyti kambarius įleidžiant saulės šviesą. Nustatykite norimą temparatūrą kambaryje ir visa tai bus atliekama automatiškai. Belaidžiai užuolaidų varikliai kartu su bėgeliais gali būti sumontuoti bet kuriame kambaryje be jokio papildomo pasiruošimo. Roletų varikliai montuojami į standrtines roletų sistemas, tad nieko papildomai įsigyti nereikės.

Energija

Vienas svarbiausių išmanaus namo privalumų yra galimybė kontroliuoti ir valdyti energijos suvartojimą. Naudojant elektros lizdo valdiklį galėsite valdyti prietaisus, kurie įjungti, taip pat matysite jų suvartojamą energiją. Vienu mygtuko paspaudimu arba automatiškai galėsite išjungti visas rozetes, kurios nėra budinčios. Taip būsite garantuoti, kad nieko nepamiršote išjungti išeidami iš namų.

Kita įranga

Prietaisų, kuriuos galite prijungti prie išmanaus namo yra milijonai ir kiekvieną dieną jų vis daugėja. Tai suteikia jums galimybę ateityje prijungti vis daugiau prietaisų prie bendros sistemos.